Про компанію

Виготовлення воріт різних розмірів і типів для промислових об’єктів і приватних осіб – основна сфера діяльності компанії «Ворота та Паркан». Ми також проводимо і встановлюємо під ключ, перила та навіси.

Продукція виготовляється на якісному сучасному обладнанні. Комплектуючі закуповуються тільки у перевірених виробників, тому висока якості готових виробів гарантується.

Ворота нашої компанії встановлюються не тільки в приватних будинках, але і на багатьох промислових підприємствах Львова і області. Географія наших роботи постійно розширюється.

Основні досягнення компанії «Ворота та Паркан»:

1.Десятки виконаних замовлень в різних населених пунктах.
2.Гарантія кращої ціни.
3.Розрахунок вартості для клієнта за 15 хвилин.
4.Безкоштовна консультація та виїзд замірника.
5.Індивідуальний підхід до приватних і юридичних осіб.

У нас можна замовити автоматику з установкою від кращих виробників. У число послуг входить доставка обраної продукції на об’єкт в чітко обумовлений термін. Щоб замовити комплектуючі, достатньо зателефонувати менеджерам або замовити зворотній дзвінок.

Виробництво воріт

У цехах компанії встановлено сучасне обладнання для розкрою, обробки і зварювання різних матеріалів. Тому вироблені вироби відрізняються високою якістю. Використання автоматики від відомих виробників дозволяє виключити виникнення несправностей в невідповідний момент.

Зручна схема співпраці – ще одна причина замовити у нас металоконструкцію. Ви можете замовити ворота під ключ або придбати сам виріб, самостійно забравши і встановивши його. Консультації можна отримати в робочий час, замовивши дзвінок з сайту.

Наша компанія рада запропонувати вам якісні послуги за прийнятними цінами.